Сердечно вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Шановні друзі та однодумці!

Щиросердно вітаю Вас із 27-мою річницею Незалежності України!

1991 рік дав можливість Україні продемонструвати всім країнам, що геополітична структура світу тепер має сильну та амбіційну учасницю, яка відкрито заявляє про себе та надзвичайно згуртовано і поступово йде шляхом демократичного та гармонійного розвитку, незважаючи ні на чиї плани та прийняті рішення щодо неї.

Україна на мапі світу — це не просто частина землі із визначеними кордонами. Це сила незламного духу виплеканого перемогами та випробуваннями з давніх часів. Це не просто держава. Це міцне переплетіння биття сердець всіх тих, хто мешкає на цій родючій землі. Україна — це Велична та сповнена Любовью країна, яка проходячи все нові та нові випробування та економічні перепитіі, залишається сильною у своєму бажанні стрімкого розвитку, рушійною силою якого є Віра.

Свято 24 серпня поєднує у собі сплетіння сили минулих перемог та неймовірного бажання здійснення майбутніх мрій пов’язаних із нашою Батьківщиною, оскільки День Незалежності — це нагадування про щире биття всіх українських сердець по всьому світу під ритм об`єднання!

Окрім цього, це той День, коли необхідно із сумом та величчю вшанувати всіх тих, хто виборював та відстоює наразі кордони нашої величної держави!

Бажаю всім нам відчуття сили нашого роду, захищеності країни Світлом з Небес та Мирного неба над головою!

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Зі святом Вас!

Слава Україні!

Щиро ВАШ,

ІГОР МІЗРАХ

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s