Переведення часу на зимній період, як це впливає на здоров’я людини.

Перехід на зимній час дозволяє більш раціонально використовувати світлий час доби і економити електроенергію. Зазвичай стрілки годинника переводять на годину назад в останню неділюжовтня. В ніч з 27 на 28 жовтня о 4 годині ранку в Україні стрілки годинника потрібно перевести на годину назад. Додаткова година сну, не дуже добре вплине на людський організм, тому що відбувається збій режиму сну, погіршується самопочуття та зниження імунітету. До нового режиму дня важко звикнути і не кожна людина може перебудуватися на новий режим життя. 
У сучасному житті, причина зміни годин в залежності від пори року обумовлена економією електроенергією. До сих пір багато вчених заявляють про шкідливий вплив зміни часу на біологічний годинник людини. 

Також суперечки відбуваються у сфері медицини. Медичні науковці запевняють, що маніпуляції з часом негативно позначаються на біоритміорганізму і на самопочутті громадян. При цьому вони відзначають, що зимовий час ближче до астрономічного, а це означає, що він є більш сприятливим для життя і здоров’я людини, ніж літній. Інші стверджують, що астрономічний час в сучасному світі не грає ніякої ролі у житті людини. До речі, з медичних досліджень згодні і звичайні люди. Деякі з них помітили, що через переведення стрілок у них часто виникають погане почуття, а іноді навіть загострюються хронічні хвороби і відбуваються нервові зриви.

Європейці вперше дізналися про літній і зимовий час під час Першої світової війни. Першими у переведенні часу, були німці: переводячи годинник, вони таким чином вирішили економити електроенергію.

А у СРСР почали переводити час з 1922 року.

Список країн, які переходять на зимовий — літній час: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Аляска, Аргентина, Багамські острови, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Венесуела, Німеччина, Греція, Данія, Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канарські острови, Кіпр, Куба, Латвія, Ліван, Литва, Люксембург, Македонія, Мексика, Молдова, Монако, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща,Португалія, Румунія, США, Саудівська Аравія, Сейшельські острови, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Уругвай, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія.

 

«Якщо ви збираєтеся в Європу взимку, не забудьте перевести час. По всьому Євросоюзу це відбувається в останню неділю жовтня, стрілки необхідно перевести на годину назад. В осени організм дуже ослаблений, тому варто більше проводити часу на свіжому повітрі та їсти більше фруктів та овочів. Також массаж та медитація у ввечері знімуть напругу після тяжкого робочого дня та дають заряд бадьорості на цілий день» — як запевнив Ігор Мізрах.

Мізрах Ігор

Ексклюзивно для журналу РЕЙТИНГ

Посилання на сайт: 

https://ratingua.net/

Посилання на сторінку фб: @ratingnewsmagazine

 

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s