Про легке збагачення деяких служителів церкви….

Так вже в нашій державі повелось, що народ цілеспрямовано спостерігає під «мікроскопом» за діяльністю політиків. А в цей час, той же ж народ оббирає інша когорта, не менш корумпованих, закутаних у ряси злочинців. І робить це з неабияким цинізмом, прикриваючись Богом.

Кожен священнослужитель навчає свою громаду, що матеріальні цінності є неважливими, що Бог не прийме їх в РАЙ із багатством, стимулюють нести свої пожитки на пожертву Всевишньому. З їхніх слів виходить , що людям не потрібно, а потрібно Богові…

Хіба не суперечливою є їхня теорія? Це є нахабним використанням віри у вищі сили. Ці бандити готові лишити людину без куска хліба заради квартири, нового автомобіля, дорогої випивки, висококласних повій.

Одним із таких служителів, скоріш за все не Богу, є Вікарій Київської Митрополії  УПЦ(МП)  архієпископ Бучанський  Пантелеймон. Недавно він придбав квартиру в Києві, в районі Березняки за суму понад 4 млн. грн. , доказом є дані Держреєстру майнових  прав на нерухоме майно. Трикімнатну квартиру площею 103 м. кв. Бащук Віктор Романович (архієпископ Пантелеймон)  на проспекті Павла Тичини оформив на себе 19 лютого, цього року. Це не перша його нерухомість, ще є у володінні елітна квартира в центрі столиці. Крім того, монах з 30-річним стажем володіє автомобілями:   Vokswagen Touareg (2013р.в.), Volkswagen Caravelle (2009 р.в.). Це не єдиний випадок такого сумнівного збагачення церковних настоятелів. З такої ситуації дуже цікавим є питання: звідки це все майно? Яка ж зарплата в служителів Богу? Про те, що ці гроші зароблені нечесним шляхом сумнівів немає, вони отриманні вчиненням шахрайських дій щодо громадян. Церковні діячі під приводом пожертв набивають свої кишені, а народ бездумно і постійно є їхнім спонсором.

Підводимо підсумок. Нажаль, непередбачено ніяких покарань за таке виманювання коштів, що йдуть не за призначенням. Це один з найкращих шляхів збагачення, який придумала людина використовуючи віру. Адже роблячи пожертву ніхто не знає куди підуть кошти, ніяких офіційних документів, що засвідчать призначення фінансування ніхто не підписує. Це дає легку можливість, не вартим Бога служителям жити як у «королі». Скоро політики стануть в чергу для отримання Сану і будуть ходити у Верховну Раду в рясах . Бо служіння Всевишньому в нашій державі є одним з найпростіших методів для корупції, вимагання, відмивання коштів, а найголовніше за такі злочини ніхто не буде покараний.  

Від зависті до безпокаранності украінські політики скоро також будуть приймати церковний сан, і не потрібно буде скасовувати статті 368-2 про незаконне збагачення .

Ігор Мізрах

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s