Всі засоби хороші: як бабця радикалів рятувала або черговий передвиборчий піар хід Ляшка!- політичний експерт Мізрах Ігор

20 березня у будинку уряду по вул. Грушевського під головуванням Прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана відбулось засідання, на якому розглядалось ряд питань, серед яких було доцільність продовження контракту з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.

Останнім часом щодо цього питання утворилась дуже напружена атмосфера. Адже шалена зарплатня і преміальні Коболєва спричинили велике незадоволення серед простого  народу і більшості політиків. До незадоволених належить і сам Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який неодноразово заявляв, що в період війни, та й взагалі, такі виплати є просто грабежем України. І попри заяви багатьох політиків, що Коболєв «зручний» йому, все одно не відступав від своєї чіткої позиції.  І неодноразово заявляв, що має намір не продовжувати контракт із діючим головою НАК «Нафтогаз України» і оголосить на цю посаду конкурс.

Та все ж наглядова рада разом із Коболєвим пішли на компроміс і погодились на умови Глави Уряду, в яких вказано зменшення окладу вдвічі і припинення місячних преміювань, і крім цього прописані чіткі завдання з термінами виконання. А в разі порушення умов договору Кабмін і наглядова рада НАК «Нафтогаз України» розірве співпрацю з паном Коболєвим. Керувався Гройсман в продовженні договору виключно тим фактом, що діючий очільник «Нафтогазу» дійсно проявив себе як хороший менеджер, і за короткий час із збиткового підприємства перетворив підпорядковану структуру в досить прибуткову. Єдиним залишалось тільки владнати питання надзвичайно високих зарплат, що і було досягнуто.

Та розгляд цього і інших запитань в цей день виявилось не найцікавішим, що було на засіданні. Головною подією став «Хрестовий похід» в Кабмін всюдисущого радикала і одного із кандидатів на пост Президента Олега Валерійовича Ляшка. Забігаючи наперед хочу сказати, що після цього вояжу інтернет переповнився пікантними коментарями (не в обіду Ляшкові – це висловлення народу), ось кілька з них : «Погано мамка виховувала…»; «Пиарщики, где вы раньше были!»; «Вспомнил блин за 2 недели до выборов»; «Скотиняка пиарится перед выборами» — це лише маленька частина толерантних, а є, м’яко кажучи,ще багато «фраз широкого профілю застосування» . Звісно, були і позитивні відгуки прихильників Олега Валерійовича, та їх, нажаль, одиниці. Хочу підкреслити, щоб ніхто не вважав, що моя думка про Олега Ляшка є упереджена, — подивившись відео і прочитавши коментарі після (це посилання на відео в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=GNAeaDSxVL4 ) розумний українець зробить висновок, що прихід Ляшка на засідання Кабміну є нічим іншим, як звичайним піаром.

Питання «Коболєва» не сходить з уст ЗМІ вже досить довгий період, а головний радикал вирішив втрутитись лише на фазі «коли все вирішено». Та забігаючи знову наперед хочеться сказати, що на засідання він прийшов не підготовлений, і крім свого тембру голосу нічим новим не здивував, а навпаки, сталось так, що Гройсман його потуги просто помножив на нуль. Це можна побачити в другій частині «дебатів» Прем’єра і головного радикала ( посилання на відео:  https://www.youtube.com/watch?v=v5T-wt2-M1Q&feature=youtu.be?utm_source=TeleGr&utm_campaign=News&utm_medium=Channel) .

Та все ж коли я писав фразу: «…нічим новим не здивував» — я був не зовсім правий. Адже піком виступу була заява Ляшка, що в Кабмін їм допомогла прорватись 84-річна бабця. (Надіюсь, що з бабцею все добре, але чим він думав?…Старша жінка, могло бути всяке: тиск, серце і тому подібне. Це ж все-таки емоційний стрес). Саме так, Олег Валерійович для свого піару нехтує всіма етичними нормами, адже радикально настроювати і використовувати у своїх іграх довірливих пенсіонерів, будемо чесні, є неправильно і нетолерантно до людей похилого віку. І, на мою думку, те що Ляшко цю бабцю представив, як щит і еталон боротьби, не додасть йому балів, ні як кандидату в президенти, ні як простій людині.

Хочеться ще зазначити, що вся піар кампанія Олега Валерійовича побудована саме на таких бабцях, жінках і дітях, тобто, він так хоче підкреслити, що з народом, а його головна мета бути «Месією» для слабких. Та напрошується запитання: « Чому Олег Валерійович  простих людей нагороджує своїми візитами лише перед виборами? Чому саме перед виборами він згадує про жінок з дітьми, про пенсіонерів і розказує, що вмить все «порішає»? Що, сидячи у ВР його не мучать незахищеність і умови життя народу? ».

Взагалі про Ляшка можна констатувати такий факт, що він не любить критики і діалогів, адже всі його виступи переважно закінчуються монологічними нападами. Свідченням цього може бути навіть його сторінка  у Фейсбук. У більшості  кандидатів доступ до коментування виступів є відкритим, а у радикала — ні. Та й виступ у Кабміні більше нагадував підготовлений монолог, де він чітко завчив, що має сказати, тобто обгадити всіх крім себе. Та в кінці своїх слів трохи «загальмував» — за сценарієм, скоріш за все, він мав красиво піти. Але – не пішов, що явно йому не пішло на користь. Бо дальше Гройсман виставив його, м’яко кажучи, необізнаним і не інформованим в політично-економічному житті України.

Так, на питання Прем’єра, чому Ляшко при зустрічах питає людей яка в них зарплата чи пенсія і після того не оперуючи жодними економічними даними обіцяє в кілька раз більше – радикал промовчав. І більше того, після слів Гройсмана: «Давайте розділяти відповідальну політику і невідповідальну» — він напевно пошкодував, що прийшов або що не пішов скоріше. Думаю, що коли Ляшко обіцяє комусь підняття зарплат, пенсій, субсидій – то він просто має на увазі чітко тих людей, кому це говорить(останнє речення — іронія). А якщо узагальнити, то його слова — звичайний популізм. Ще в своїх претензіях пан Олег згадав «Турбоатом» — те відео ще раз підтвердило, що він банально не орієнтується, що відбувається на політично-економічній арені нашої держави.

Звісно, можна ще детальніше, розібрати і прокоментувати дії Олега Валерійовича Ляшка і його спробу «дебатів» з Володимиром Гройсманом, та вважаю це даремною тратою часу. Адже я для себе, як і більшість народу зробили вже давно висновок. Вояж і спроба зриву засідання Кабінету Міністрів – це звичайний і банальний піар хід головного радикала країни. Який, нажаль, для самого Ляшка, дуже легко і швидко прорахували українці. Лише хочеться додати – використання людей похилого віку  для здобуття своїх сумнівних цілей є ганебним і неприпустимим.

Надіюсь, що хоч Гройсман попіклувався про бабусю (на відео було чути, як він просив когось допомогти їй: відвезти додому, глянути як вона…).

Хочу звернутись до людей, що запримітили від мене багато іронії в сторону Олега Ляшка. Це не є його навмисним висміюванням – це є моє сприйняття його, як людини і політика.

Адже мені дуже не подобаються люди, які заради піару не гребують нічим, а особливо пенсіонерами. Ще одним важливим фактом моєї іронії є його поведінка – для мене це не поведінка серйозного політика. Серйозний політик не дозволить собі увірватись на засідання Кабміну і без чіткого обґрунтування вести не зовсім зрозумілий монолог, а в процесі коли вже давно говорить – кричати: «Вимагаємо слова…вимагаємо слова…».  Та найганебнішим із цього всього є необізнаність і несправедливі звинувачення. Така людина істинно викликає іронію – і це так щоб не образити….

Політичний експерт,

Мізрах Ігор

Запись опубликована автором в рубрике Uncategorized.

Об авторе Мизрах Игорь Аркадьевич

Политик, юрист, эксперт в вопросах экономики и права, политический деятель, меценат Родился 1-го августа 1971 г. в семье винницких педагогов и инженеров. Закончил 8 классов с золотой медалью. Поступил в Винницкое педагогическое училище. Закончил училище с красным дипломом по специальности учитель младших классов, вожатый. Первую ответственность перед детьми почувствовал, когда его на втором курсе, его направили практиковаться в пионерский лагерь им. Желюка, г. Тульчин. Там его заметил директор лагеря Аркадий Плотицкий, известный методист, и предложил ему занять должность старшего вожатого (заместителя директора лагеря). Игорю Мизраху на тот момент было 17 лет. В последующем, 10 лет своей жизни он посвятил делу развития организаторской и методической работы с подрастающим поколением. В 1990 г. поступил, а в 1995 г. закончил Винницкий Национальный педагогический университет, по специальности инженер - педагог, педагогическо-индустриального факультета. Одновременно с учебой в вузе, работал в общеобразовательной школе 1-3 ступеней № 16 г. Винницы, далее в общеобразовательной школе № 25 учителем начальных классов, математики и одновременно в Винницком городском дворце детей и юношества (дворце пионеров)педагогом-организатором. В 2004 г. вступил в Украинскую Академию Педагогических наук, где является аспирантом. Пишет кандидатскую работу по теме “Формирование технико-конструкторских знаний, умений и навыков у студентов высших учебных заведений ” Вместе с отцом, кандидатом педагогических наук, профессором Мизрахом Аркадием Ананьевичем, оформили лицензию и открыли училище, в котором готовили портных и закройщиков. Параллельно занимался производством одежды. Когда дело начало расти и увеличилось количество рабочих мест, стало ясно, что училища мало, поэтому на его базе в 1992 г. открыл колледж конструирования одежды и предпринимательства, который в последующем стал институтом конструирования одежды и предпринимательства. В ходе разработок одежды, фасонов и стилей Игорь Аркадьевич запатентовал новое, единственное в мире медицинское корсажное изделие. Желание помогать талантливой молодежи постепенно обрело форму продюсерского центра, который на данный момент является одним из важных проектов Игоря Аркадьевича.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s