«Здавай білет Мішенька! Не чекають тебе в Україні!». Міхеілу Саакашвілі чітко натякнули, що в Україні він зайвий- політичний аналітик Ігор Мізрах

Нещодавно, а саме  12 березня в інтерв’ю Дмитро Гордону Міхеіл Саакашвілі (за яким за тягнеться великий шлейф приставок «екс» : Президент Грузії, громадянин Грузії, політик України, громадянин України, голова Одеської  ОДА, соратник П.Порошенка, та ще цілий ряд)  заявив,  що повертається в Україну. Для цього він вже навіть має квиток на 1 квітня. Головною метою свого приїзду він назвав  боротьбу проти свого колишнього друга і соратника Петра Олексійовича Порошенка, який за його словами програє виборчі перегони, але не Конституційними методами все ж спробує відвоювати найвищий державний «трон». В своєму інтерв’ю він на весь голос заявляв, що являється саме тою людиною, яка стримає і переможе чинного главу, можна назвати це все простіше – він уявив себе «суперменом», який має знищити зло, а ним за його переконаннями є Порошенко.

Багатьох критиків і простих людей з народу виступ Саакашвілі називають банальним піар ходом. Він розуміє, що не маючи соратників  в Україні при перетині кордону він з легкістю може проміняти «країну тюльпанів» на «фешенебельний номер» однієї із українських колоній. Тому своїми словами він наче закликав: « Мішенька ваш друг… Ну, запросіть хтось мене… Ну, хоч хтось…». Було добре видно, як він нахвалює то Зеленського, то про Тимошенко тепле слово закине, і про решта кандидатів жорстко не висловлюється, крім звісно – Порошенка.

Ця людина є політичним гастарбайтером і йому мало важливі цінності народу, якому він, начебто, клянеться служити – його основна ціль завжди була лише влада. Саме це і зрозуміли наші кандидати і вже пройшло багато часу, а обійми для нього не відкрив ніхто. Наші політики самі захланні до влади, а Міхо бунтар, нестабільний в поглядах, ним неможливо управляти – це суперечить «цінностям» наших кандидатів на пост Президента.

Як ми вже розуміємо, з кожним днем шанси Саакашвілі знайти соратника серед віп кандидатів стають все меншими. Та навіть практично зводяться до нуля. Його не хочуть бачити ні прихильники Порошенка, ні «антипорошенківці». Донедавна це виявлялось лише словами, та на днях прихильні до Порошенка структури СБУ і ГПУ відновили кримінальні провадження проти лідера політичної партії «Рух нових сил». Про це заявив його адвокат Руслан Чорнолуцький. Він оприлюднив лист від Генеральної прокуратури, в якому йдеться про відновлення розслідування, яке здійснювало Головне слідче управління СБУ у м. Києві та Київській області. Це розслідування відновили відповідно до постанови прокурора від 1 березня 2019 року. Нагадаємо, що його звинуватили у порушенні статті 256 Кримінального кодексу України(сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності). Йому інкримінують тісний зв’язок із бізнесменом-втікачем часів Януковича Сергієм Курченком, який за даними правоохоронних органів переховується в Російській Федерації.

Як ми бачимо, Порошенко був готовий до такого розвитку сценарію (повернення Саакашвілі) і мав вже заготовлений козир. А слова Міхеіла, що його не будуть затримувати 1 квітня лише пусті балачки, першоквітневий жарт.  Навіть якщо правоохоронні органи перестануть підпорядковуватись теперішньому Главі Держави, то постанову все-рівно ніхто не відміняє. Таким чином його будуть змушені затримати до подальшого вияснення обставин, а це вже додатковий час для Петра Олексійовича щоб продумати свій наступний крок. Так що, можна вважати, що у грі: «Порошенко – Саакашвілі» на даний час явно перемагає чинний Президент України, та підкреслюємо, що це не гарантує йому перемоги на виборах.

З небажанням Порошенка і компанії бачити Саакашвілі в Україні ми вже розібрались, це всім явно зрозуміло. Та перейдемо до противників Петра Олексійовича, які б мали скористатись фразою: « Ворог мого ворога — мій друг» , явно дали зрозуміти, що не всі вороги шоколадного олігарха можуть стати їхніми друзями. Так, як ми вже зауважили, що екс-Президента Грузії ніхто не запрошує – «ні свої, ні чужі», та більше навіть навпаки — і інша сторона йому явно вказала щоб він не сунувся в Україну. Таку заяву зробив, як в народі говорять, прихильник Юлії Тимошенко – Арсен Аваков. Він чітко вказав,  що Саакашвілі навіть в літак не пустять, тому що в нього судова заборона на в’їзд в Україну. А його заяву і шоу з білетом назвав звичайним «піаром за 300 доларів».  Таким чином ми явно розуміємо, що Аваков проти, і навіть якщо спроба приїхати в нашу державу екс-Голови Одеської ОДА буде, то вона залишиться тільки спробою і не більше.

Тепер підсумуємо: як ми бачимо із заяв, що зробили правоохоронні структури схиляємось до думки, що Саакашвілі 1 квітня не буде на території України. Звісно, в нього є колосальне бажання прорватись до влади, та воно скоріш за все залишиться тільки бажанням. Адже сутність ексцентричного грузина знає не тільки Порошенко, а й вся верхівка українського політичного бомонду. І ніхто не горить бажанням взяти в друзі «бомбу сповільненої дії». Тому, можливо, Міхеілу Саакашвілі краще не ризикувати із поверненням в Україну? Адже йому явно тут будуть не раді наші найвищі політичні чини.

Політичний експерт,

Мізрах Ігор

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s