Ігор Мізрах звернувся до Президента Володимира Зеленського: «Допоможіть зупиніть наругу над Національним надбанням держави»

Маестро Володимир  Гришко  гідний посади керівника Національної опери України!

Шановний, пане Президенте,  Володимире Олександровичу! 

Від дня інавгурації минуло зовсім небагато часу, та маю за честь підкреслити: за цей період Ви не словами, а справами довели що Україна під Вашою сильною і справедливою рукою нарешті стане  могутньою і процвітаючою державою. Також радий констатувати важливий для народу України факт, який здивував навіть найзапекліших ворогів та скептиків, адже Ви з перших днів Президентства взяли чіткий і непохитний курс на знищення корупції та тотальне,і справедливе кадрове реформування.

Особисто я, як і мільйони українців, безперечно прагнемо довгоочікуваних позитивних змін, які Ви, Гарант Конституції, із щирою завзятістю взялись принести в кожну нашу домівку. І я, як відданий громадянин, не збираюсь стояти осторонь та вважаю своїм громадянським обов’язком всіма своїми силами сприяти та допомагати Вам.

У даному зверненні, я, як людина, що має відношення до культуро-мистецького життя нашої держави, маю на меті повідомити Вас, на жаль, про плачевну ситуацію, що протягом багатьох років складається навколо Національної опери України. Впевнений, що Ви людина надзвичайно близька до мистецтва, а тому, звісно, в найближчий час відреагуєте і сприятимете відновленню справедливості, яка давно покинула стіни величного мистецького центру нашої країни. Адже на разі там процвітає корупція і знущання над національними надбаннями та традиціями оперно-балетного мистецтва. Вже довгий час генеральним директором Національної опери України є Петро Якович Чуприна. Він, на перший погляд, людина непомітна, але за його плечима давно непохитно процвітає корупція та доволі відкрита неприязнь до українських авторів світової оперної класики. Так, за період його керівництва оперний театр свідомо відмовився від високохудожніх українських перекладів відомих митців, серед який навіть Максим Рильський і Борис Тен. З Чуприною неодноразово пов’язували інформацію щодо, так званої, «Культурної мафії України» і відповідно до журналістських розслідувань – небезпідставно. Петро Якович став «героєм» гучної справи, де він, як і частина його підлеглих, були звинувачені у значних фінансових махінаціях. У результаті його дії для деяких працівників призвели до неправомірних їх скорочень з законних робочих місць. Саме через корупцію оперу покинули талановиті диригенти, сценаристи та артисти. Більшість з них виїхала за кордон. Всі суми незаконно витрачених коштів, по суті зловживань, могли б покрити заробітні платні людям, яких просто викинули за двері театру. На ці корупційні діяння прокуратурою Шевченківського району Києва було відкрито кримінальне провадження, але за шаблонним жанром правління тодішньої влади, провадження у справі було закрите. 

Володимире Олександровичу,  пан Чуприна при попередній владі почував себе «як риба у воді» і вже довгий час вбиває національну гордість України, тому вважаю і закликаю, щоб Ви особисто втрутились і припинили цю наругу над національними надбаннями.

Паралельно із вище написаним закликом до справедливості хочу запропонувати людину, яка як ніхто інший гідна очолити Національну оперу України — це всесвітньо відомий співак, меценат,  Народний артист України, національна гордість Володимир Данилович Гришко. Він єдиний український оперний співак, який 44 рази виконував головні партії в «Метрополітен-опері» Нью-Йорка. Протягом свого творчого шляху працював в дуетах із такими видатними людьми як: Лучано Паваротті, АндреаБочеллі, Монсерат Кабальє та інші. Попри свою тривалу творчу діяльність за кордоном Володимир Гришко завжди трудився на благо України і мріяв, що настане той час коли його душа і серце осядуть на Батьківщині. Вважаю, що зараз для здійснення цієї його мрії, яку підтримає народ,  настав найкращий час. Адже, коли, як не за правління творчої людини, якою є Ви, Володимире Олександровичу, відбудовувати і відкривати нові процвітаючі сторінки української культури!!! Та й ситуація у якій знаходиться Національна опера України потребує негайного втручання і мудрого керівника, яким є Володимир Данилович Гришко. Його світове визнання і повага до нього, як до митця, що виступав на найкращих світових сценах дасть змогу у короткий строк підняти українську оперу до світових вершин. Маестро Гришко поверне усі українські таланти додому, на рідну сцену заради процвітання нетлінних оперних традицій Національної опери України та її видатних виконавців. Його харизма і сила волі, відданість Україні стануть непробивною стіною для корупціонерів, які десятиліттями терзали творчі стіни Національної опери. А колосальний досвід і величезне бажання служити Україні дозволять зробити досі небачений прорив в оперно-балетному середовищі. Володимир Гришко – великий син України, якій щиро присвятив своє життя! 

Тож хочу зазначити: 

Володимире Олександровичу, український народ, і безпосередньо я, віримо у щирість Ваших слів, обіцянок, діянь, а тому вирішення кадрового питання у Національній опері для Вас, як творчої людини, на мою думку, має стати справою принципу і загальнодержавної справедливості. Вірю і з нетерпінням чекатиму на Ваші рішучі дії.

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s